Czym się zajmujemy?

Wycieczki Szkolne

Pod marką BT WANDERLUST kryje się pasja do podróżowania i profesjonalizm, jakim legitymuje się nasze karkonoskie biuro podróży. Jelenia Góra, Szklarska Poręba, Karpacz oraz otulające je Karkonosze mają wiele do zaoferowania, dlatego specjalnie dla tego regionu Dolnego Śląska stworzyliśmy dedykowane usługi przewodnickie. Dla szkół (Jelenia Góra i region mają super aktywnych uczniów) przewodnicy sudeccy i piloci mają mega ciekawy program edukacyjny i sportowy, który wciągnie dziewczynki i chłopców! Do oferty dla dzieci i młodzieży dołączyliśmy także niezwykle modne kierunki zagraniczne – Pragę, Skalne Miasto i Drezno. To jak? Jedziecie?

Czytaj

 

Wycieczki Seniorów

Wycieczki dla seniorów i kuracjuszy to nieco inne, rekreacyjne wyjazdy grupowe, pokazujące urodę regionu przy zachowaniu odpowiednio spokojnego tempa wyprawy. Kuracjusze na Śnieżce robią najpiękniejsze zdjęcia, a wycieczka z przewodnikiem w Śnieżne Kotły zostanie w pamięci na długie lata. Prowadząc grupę osób starszych, zawsze pamiętamy o bezpieczeństwie i przyjemności zwiedzania turystów, wymagających niezwykłej opieki i uwagi. W palecie wycieczek dla osób starszych oraz przebywających w regionie Jeleniej Góry na turnusach rehabilitacyjnych ujęliśmy także kierunki zagraniczne – Niemcy i Czechy. Zapraszamy do wczesnego rezerwowania terminów!

Czytaj

Wycieczki Firmowe

Podobnie, jak z wycieczkami dla seniorów i kuracjuszy, jest z ofertą, do której należy organizacja wycieczek firmowych. Jelenia Góra ma wiele dobrych miejsc do relaksowania się ze współpracownikami, ale Karkonosze to Karkonosze! Wyjazdy integracyjne dla firm w tych górach mają cudowne efekty – budują atmosferę i motywują do najlepszych wyników cały zespół! W ramach oferty gwarantujemy profesjonalne przygotowanie pobytu dla grupy współpracowników i partnerów biznesowych oraz zaplanowanie aktywnej rekreacji na świeżym powietrzu. Elastyczne podejście do potrzeb grupy sprawia, że firmy i instytucje często wracają do naszych usług! Warto już dziś zaplanować wyjazd Twojej firmy!

Czytaj