Wycieczki z jeleniej góry wanderlust biuro podróży

Referencje

Wycieczka do Pragi- Super wycieczka. Świetny przewodnik. Polecam serdecznie

Joanna W.,

(Piechowice,)
Polecam wszystkim Bt.Wanderlust :)Przemiła i kompetentna obsługa biura. Wycieczki jednodniowe świetnie zorganizowane , w programie największe atrakcje turystyczne oraz duży zapas czasu na indywidualne zwiedzanie lub zakupy czy poszukiwanie kulinarnych doznań w lokalnych punktach gastronomicznych. Zachęcam do przejrzenia bogatej oferty biura  Do zobaczenia na kolejnej wyprawie oraz szlakach

Urszula G.,

(Kowary,)
Byliśmy z moją Agnieszką na wycieczce Karpacz - Śnieżka. Trasa przepiękna, opowieści przewodnika ciekawe, a zdjęcia na Facebooku robią furorę!

Marcin S,

(Rzeszów,)
Cała grupa kuracjuszy z Wrocławia serdecznie dziękuję za wycieczkę do Pragi! Pan Przewodnik - super facet! Pośmialiśmy się na spacerze po starym mieście, a potem był pyszny obiad z czeskim piwkiem. Wracamy z Wanderlust do Pragi w przyszłym roku! Serdecznie polecamy!

Witold S,

(Wrocław i okolice,)
Dziękuję, w imieniu swoim i Uczniów, za wycieczkę w Karkonosze. Było pięknie, interesująco i bezpiecznie, a moi kochani podopieczni oderwali się w końcu od smartfonów. Z pewnością ponownie skorzystamy z usług tego Biura.

ANNA P,

(Piechowice, k. Jeleniej Góry,)